KLASYKA I AWANGARDA

W ofercie Pracowni znajdziecie Państwo modele zarówno bardziej klasyczne jak i te przesiąknięte nutą obuwniczej awangardy zarówno na sezon jesień-zima jak i wiosna-lato. Mam tu na myśli szpilki, botki, także letnie, baleriny, trzewiki i kozaki Massimo Poli by Ewa Krause w zróżnicowanych formach, liniach oraz kolorach.

OBUWIE ŚLUBNE

Bardzo ważną częścią mojej oferty są buty ślubne Massimo Poli by Ewa Krause, które dodadzą pewności siebie w tym wyjątkowym dniu każdej kobiecie. Buty te sprawią, że nie tylko bez problemu przetańczysz całą weselną noc, ale również wzbudzisz prawdziwy aplauz wśród wszystkich weselnych gości.

MAŁE ROZMIARY

Massimo Poli by Ewa Krause to jedna z niewielu marek w Europie, które oferuje wiele modeli modnych i wyjątkowych szpilek, czółenek czy botków w małych rozmiarach (32-35). Zdobyte na tym polu doświadczenie pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagające Klientki, które bardzo często nie mogą znaleźć odpowiednich butów na swoje małe stopy.

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Najbardziej wymagającym klientom mogę zaproponować indywidualnie dedykowane im projekty. Jako przykład w tym obszarze niech posłuży moja współpraca z takimi projektantami jak m.in. Elżbieta Dominiak, Agnes Wuyam, Ewa Łukawska, Justyna Ołtarzewska, Tetiana Drygalska czy Piotr Ciepał. Zaprojektowane i wykonane przeze mnie dla nich buty są integralną częścią prezentowanych przez nich kolekcji na krajowych i zagranicznych pokazach mody.

Dołącz do nas:
© Massimo POLI 2019. All Rights Reserved.